Działka z domem w stanie surowym zamkniętym w Białymstoku przy ul. Saturna 50 B.

Powierzchnia działki to 900 mkw. Powierzchnia domu to 120 mkw Istniej możliwość sprzedaży łącznie z drugą działką bezpośrednio przylegającą, również o takiej samej powierzchni, na której można wybudować lokal usługowy (działka ma charakter inwestycyjny). Do działki inwestycyjnej możliwy dojazd od ulicy Nadrzecznej.
pełny opis
Działka inwestycyjna w Białymstoku przy obwodnicy (ul. Nadrzeczna).

Powierzchnia działki to 900 mkw. Atrakcyjna lokalizacja na biznes, położona przy obwodnicy miasta. Dobry wjazd i wyjazd dla dużych pojazdów, także TIRów. Istniej możliwość sprzedaży łącznie z drugą działką bezpośrednio przylegającą, również o takiej samej powierzchni, na której znajduje się budynek w stanie surowym zamkniętym z tynkami wewnętrznymi.
pełny opis
Dom położony przy ul. Saturna 36, na działce o powierzchni 800 mkw.

Dojazd drogą asfaltową i 300 m drogą utwardzoną. Cicha i spokojna okolica z dogodnym dojazdem do centrum, blisko wylotówki na Warszawę (obwodnica miasta). Działka tak usytuowana że są trzy wygodne wjazdy, a z dwóch stron są miejsca parkingowe dla aut lub klientów (jeśli trzeba). Na dole wygodny sklep z oddzielnym wejściem ( w tej chwili antyki).
pełny opis